חדשות השבוע בחלקי

בקהילות חלקי ברחבי הארץ מסכמים בסיפוק שבוע של סיומים במסגרות שיעורי הדף היומי. החל מליל שישי בשבוע שעבר ב’חלקי – הגבעה הצרפתית’, ומשם זה המשיך לקרית אתא, תל ציון, קרית יערים טלזסטון, רמת בית שמש ג, מערב בני ברק ועוד עשרות סניפים נוספים ברחבי הארץ.
התמונות שנשלחו ממעמדי הסיומים מבליטות את החגיגיות ותחושת הגיבוש והחיבור שקיימת בקרב משתתפי השיעור – חברי הקהילה. עשרות רבות של משתתפים בכל קהילה, שמרגישים משפחה אחת.
גבאי הקהילות מספרים על ניצול ההזדמנות למנף את גיבוש הקהילה. בחלקם החליטו לחבר אף את נשות המסיימים לחגיגה.
‘חלקי – קרית אתא’ שרצו לחבר גם את הילדים לאווירת החגיגה, העמידו את ילדי המסיימים לשיר כמקהלה על בימת התזמורת.

מערב בני ברק

קרית אתא

גבעת זאב

‘חלקי – תל ציון’ שהתמסד לאחרונה, השיגו חסות מיוחדת מדפוס קופי מאש במאה שערים, להדפסת חוברות האור החיים הקדוש על פרשיות השבוע בכל חומש שמות, עבור הלימוד המשותף של חברי הקהילה. מפרסמים עושי מצווה, דפוס מאש – 0527664662

היערכות בכל סניפי חלקי לקראת סעודות ט”ו בשבט שיתקיימו בקהילות השונות. במסר שהעביר מורנו הרב גרינבוים שליט”א לעשרות הרכזים, הוצע בין היתר לקיים שיעורים בנושאי מצוות התלויות בארץ, ברכות הנהנין וכיוצ”ב. וכן את האפשרות לקיים סעודה דומה גם לנשים, ולבסס את המרחב הקהילתי שלהן.

ביום שלישי נחת בתיבת הוואצפ של כל יזמי ‘חלקי’ סרטון מסכם מושקע מהועידה השנתית שהתקיימה בחנוכה, בהשתתפות גדולי ישראל. מהמערכת נמסר שניתן לקבל את הסרטון באמצעות שליחת הודעה למס’ 050-3689688

הרה״ג ברוך צבי גרינבוים

פרשת תזריע

יסורים של אהבה
על צרעת הבתים נאמר בפרשתנו:
“ונתתי נגע צרעת” ואמרו חז’ל: ‘בשורה טובה היא להם שנגעים באים עליהם , לפי שהטמינו הגויים יושבי הארץ מטמונות זהב בקירות הבתים – כל 40 שנה שהיו ישראל במדבר, ועל ידי הנגע – נותץ את הבית ומוצאן’.
היתכן, הרי הנגעים באים בגלל חטאי לשון הרע וגאווה, ומדוע שהחוטא ירוויח מטמון מהעונש שמגיע לו?
ללמדנו, שעונשי שמים לא נועדו להכאיב לאדם אלא לגרום לו לעצור את זרם החיים ולהיבנות מחדש.
היסורים אוצרים בתוכם עתיד מזהב, אם רק נפרק נכון את ה’קירות הנגועים’ של יסורי חיינו – נמצא אוצרות..
(חלקי בקהילתי)

סטטוס
לשבת

מהקורה בחלקי בקהילתי

חלקך- בקהילתך!
סגור נגישות